Astropay Sanal Kredi Kartı

Pek çok kişi internette kredi kartı kullanmaya bile güvenemezken bir de sanal kredi kartı kullanmaya cesaret edemiyor olabilir. Ancak Astropay sanal kredi kartına baktığımız zaman normal kredi kartlarından bile daha güvenilir olduğunu ve sizlerin bilgilerini koruduğunu görmemiz mümkündür. Normal bir kredi kartı ile yaptığınız alışverişlerde tüm bilgilerinizi verirken, Astropay kartını kullandığınız da hiçbir kişisel bilginizi vermezsiniz, sadece kart kodu ile bu işi halledebilirsiniz. Peki bu nasıl mümkün olabiliyor? Astropay güvenli mi? Astropayin işleyişini incelediğiniz zaman nasıl mümkün olduğunu ve neden güvenli olduğunu anlayabilirsiniz.

  • Astropayi almak için bir bayi sitesine başvurmalısınız. Buradan canlı desteğe bağlanmalı ve ellerinde bulunan kart limitleri hakkında bilgi almalısınız. Sitenin hesap numarasını öğrenmelisiniz.
  • Daha sonra almak istediğiniz kartın ücretini banka hesabına yatırıp tekrar site ile iletişime geçmeli ve haber vermelisiniz. Bu işlem sonunda size bir kart kodu verirler. Bu kod ile tüm ödeme işlemlerinizi geçerli olan sitelerde yapabilirsiniz.
  • Bu işlemler sırasında sizden sadece e posta, telefon, isim ve soy isim isterler. Verdiğiniz tüm bilgi bu kadardır.
  • Ayrıca kartın içerisinde zaten para vardır. Bu paralar limitlidir. Siz de o limitlere göre ücret ödersiniz. Ücreti önceden ödeyip, kartı sonradan aldığınız için verdiğiniz bilgiler yeterli gelir.
  • Bu yüzden de kartla işlem yapacağınız zaman alış veriş siteleri sizden başka bilgi istemezler. Çünkü kartın içinde zaten para vardır ve ödemesi de yapılmıştır. Astropay satın almak işte bu kadar kolaydır.

Bu kart ile Astropay bozdurma işlemleri de yapabilirsiniz. Bu işlemler de oldukça basittir ve herkes yapabilir.

Astropay Para Çekme

Bu para çekme işleminin diğer adı Astropay bozum işlemidir. Kartın içindeki parayı gerçeğe dönüştürmek de denir. Eğer kartınızın içindeki parayı çekmek istiyorsanız müşteri hizmetlerine haber vermeli, banka hesabı ve kart bilginizi vermelisiniz. İşlem için gerekli olan süre kadar bekledikten sonra paranızı hesabınızda görebilirsiniz. Her ne kadar kartın limitleri ve içindeki para Dolar olsa da ücret öderken Tl üzerinden ödersiniz.

Written by admin

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir